Institute for biomodulation medicine

biomodulace-logoKlinika endala se může pochlubit spoluprací s Institutem Biomolekulární Medicíny ve Švýcarsku. Úzce spolupracujeme s MUDr. Janem Šulou, který našel vzájemné pochopení filosofického přístupu a postoje léčení, celkového pojetí zdraví a nemoci právě na našem pracovišti.

To, co lékaři a terapeuté naší kliniky vždy tvrdili, že je nemoc projevem disharmonie těla i ducha a je nutné jí navrátit do rovnováhy, je podstatou v přístupu léčby pacientů u MUDr. Jana Šuly, který je součástí (souběžně se svou praxí v zahraničí) našeho týmu.

Institut Biomolekulární Medicíny (IFBM) díky moderní molekulární diagnostice umožňuje dysbalanci organismu přesně kvantifikovat a to jak v rámci včasné prevence; kdy je porucha pouze na úrovni molekulární detekce a je jisté, že se daná patologie v čase rozvine a klinicky projeví; tak i v případech dysbalance již rozběhnuté – nemoci; a to opět na úrovni regulační a následné změnou struktury orgánu (atrofie, neoplasie, hyperplasie).


„ Jako příklad mohu uvést identifikaci změn molekulární detekcí na štítné žláze přibližně 2 roky před objevením uzlíku“ uvádí MUDr. Jan Šula.


 

Klinika endala nabízí díky této úzké spolupráce s IFBM a MUDr. Janem Šulou vysoce specializovaný krevní test, který dokáže výrazně rozšířit možnost odhalení poruch a změn v orgánech oproti běžně dostupným testům. 


Na rozdíl od podobných diagnostických pracovišť nabízíme našim klientům i řešení.