akutní bolest

Akutní bolest často vzniká náhle, úrazem, nevhodným pohybem nebo přetížením části pohybového aparátu. Informuje nás o tom, že dochází k poškozování organismu a je zároveň naším přirozeným ochráncem. Nutí nás vystoupit z nastoleného režimu a nezatěžovat poškozenou tkáň.


Díky metodologii Human Tecar nabízíme našim klientům bezbolestný a neinvazivní přístup, který vede k rekondici organismu (nikoliv k pouhému tišení bolesti).


výhody terapie

  • bezbolestná, rychlá a účinná metoda
  • možnost zahájení terapie ihned po zranění či operaci
  • urychlení doby hojení díky rychlému zbavení se otoku
  • snížení rizika pooperačních komplikací (tvorba výpotku, zánětlivé komplikace, srůsty, omezení rozsahu pohybu, bolestivost)

využití

Za pomoci diagnostiky FMM jsme schopni identifikovat primární příčinu bolesti, která může být i ve vzdálené části pohybového aparátu. Díky cílené terapii dochází k logickému zmírnění a postupnému ústupu bolesti a doprovodných obtíží.

 

S využitím technologie Human Tecar máme možnost už v období akutního stavu cíleně zasáhnout a ovlivnit prokrvení poškozené tkáně a podpořit tím přirozený hojivý proces. Zároveň stimulujeme lymfatický systém, který odvádí zplodiny vznikající zánětlivým procesem ven z těla.

HUMAN TECAR HCR

jedinečná originální technologie a metodologie dostupná právě na klinice endala.

Zvyšuje prokrvení poškozené tkáně (kloub, sval, úpon), současně zvyšuje lymfodrenáž a tím zmenšuje otok, přivádí živiny a kyslík do postižené oblasti, čímž zkracuje rekonvalescenci až o 60%.

VISS

další léčebná technologie, která je součástí unikátní metodologie Human Tecar

Samotný přístroj působí cíleně na nervosvalovou rovnováhu – souhru mezi svaly a centrální nervovou soustavou. Tlumí akutní bolest, uvolňuje vazivovou i svalovou ztuhlost a zlepšuje explozivní svalovou sílu.

 

 

30 minut za cenu 890,- Kč

60 minut za cenu 1450,- Kč