Lenka Kaprhálová

 

Certifikovaná výživová poradkyně a sportovní dietoložka, akreditovaná profesionální koučka. Praxi výživové poradkyně se věnuje od roku 2009. Její specializací a zároveň výzvou jsou klienti, kteří se v minulosti pokoušeli o změnu ve stravování bez pozitivních výsledků.

 

To, co jíme, má na naše zdraví mnohem větší vliv, než jsme si ochotni připustit. Vhodně zvolenou stravou a eliminací potravin, na které naše tělo reaguje negativně, můžeme úspěšně podpořit úsilí lékařů na své cestě k uzdravení. Zároveň jsme schopni odpovídající stravou posílit rychlejší regeneraci po úraze, zvýšit výkon či znásobit účinky kosmetických procedur. 

 

Mým úkolem v poradně klinické výživy je pomoci klientům v oblasti stravování nalézt odpovědi na jejich otázky „PROČ“ – co může úprava stravování přinést, jak podpoří proces uzdravování a v jakých oblastech se tyto změny projeví. Každé jídlo nás může přiblížit nebo oddálit do stavu plného zdraví a vitality. Je jen na nás, zda-li si tuto informaci připustíme a našemu tělu dopřejeme opravdu jen to, co mu prospívá.

Na cestě zdravého stravování klienty své klienty osobně podporuji a stávám se jejich průvodcem při samotné realizaci změn.