PREoperace

Operační zásah je velmi významné ovlivnění integrity a fungování organismu. Operace, byť malého invazivního charakteru, vždy ovlivní homeostázu organismu jako celku. Proto je velice potřebné připravit vnitřní prostředí organismu a samotné fyzické tělo na operační výkon.

doporučujeme

Cílené PREoperační ošetření pomocí metodologie Human Tecar přispívá k hladkému průběhu operativního zákroku a následnému rychlému zotavení a obnovení přirozených funkcí organismu. 

výhody terapie

  • bezbolestná, rychlá a účinná metoda
  • příprava organismu na operaci
  • rychlejší hojení po operaci
  • možnost začít dříve rehabilitovat
  • zkrácení celkové doby rekonvalescence
  • snížení rizika pooperačních komplikací (tvorba výpotku, zánětlivé komplikace, srůsty, omezení rozsahu pohybu, bolestivost)

 

Příprava organismu před operací spočívá také v diagnostice případných zánětů či zánětlivých reflexů, které mohou následné zotavování prodlužovat či komplikovat.

 

Human Tecar HCR

unikátní technologie a metodologie dostupná právě na klinice endala

Zvyšuje prokrvení poškozené tkáně (kloub, sval, úpon), současně zvyšuje lymfodrenáž a tím zmenšuje otok, přivádí živiny a kyslík do postižené oblasti, čímž zkracuje rekonvalescenci až o 60%.

ViSS

další léčebná technologie, která je součástí unikátní metodologie Human Tecar

Samotný přístroj působící cíleně na nervosvalovou rovnováhu – souhru mezi svaly a centrální nervovou soustavou. Tlumí akutní bolest, uvolňuje vazivovou i svalovou ztuhlost a zlepšuje explozivní svalovou sílu.